Bu misss gibi bahar kokulu, kır çiçeklerinin açtığı, kuş seslerini hissedebildiğimiz güzel Çarşamba gününden selamlar.

Bugün nazar ‘ı konuşalım ister misiniz? Peki Nazar nedir?

Böyle bir şey var mı? İnanıyor musunuz?

Hiç nazara geldiniz?

Hep beraber incelemeye ne dersiniz.

Hiç dikkat ettiniz mi bazı insanların yanında iyi hissettiniz de bazı insanların yanında çok kötü hissedersiniz. Hatta hasta olursunuz mideniz bulanabilir? Başınız ağrıyabilir yada dönebilir?

İşte bunlar girdiğiniz ortamdaki negatif enerjili insanlardandır. Biz bunlara Nazar diyoruz Kem gözlü diyoruz.

 

NAZAR MİT Mİ GERÇEK Mİ? Eski zamanlardan beri, nazar, bazı insanların çok güçlü bakışlarına atfedilmiştir. “Bu inancın kökenleri Babil, Mısır, Sümerler ve Hititler kadar eski halklara kadar uzanır. Ayrıca cadıların kurbanlarını hasta etmek ve böylece aşklarını kaybetmek ya da onları harabeye çevirmek için kullandığı düşünülüyordu.

 

Negatif enerjiyi ya da “nazar” dediğimiz şeyi aktarmak, toplumun geneli arasında giderek artan yaygın bir endişedir. Negatif/kötü iş aktivitelerini uygulayan bu kadar çok insan varken, kişi duygusal olarak boşalır ve negatif hisseder.

Genel olarak NAZAR Kıskançlık duygusundan çıkar! Yani

Sebep kıskançlık duygusundan başka bir şey değildir. Genel olarak kendimizi başkasıyla kıyaslama arzusu buna sebep olabilir. Örneğin

??Neden benden daha mutlu?

??Çift neden bu kadar aşık?

??Neden bu kadar çok para harcıyor?

??Neden bu kadar başarılı?

Evet NAZAR sizin de tahmin ettiğiniz gibi sizi hasta bile edebilir.

 

Bunlar, başkalarına zarar vermek için negatif enerjiyi transfer eden bu tür Kötü Uygulamalara kendilerini bulaştıran insanların sorunlarından bazılarıdır.

 

Kıskançlık ve sınırsız hayal kırıklığı, boş fikirli insanları, rakiplerine olumsuz hisler aktarmanın korkunç eylemini üstlenmeye teşvik eder. Bazen bu negatif bakışlar bizi o kadar çok etkiler ki kendimizi felçli hissedebiliriz ve bu tür olumsuz veya nazar karşısında nasıl tepki vereceğimizi anlamıyoruz. Bu nedenle, nazardan kurtulmanıza, sizi ve sevdiklerinizi korumanıza yardımcı olacak hususları bir başka yazımızda paylaşmaya devam edeceğiz

Efendimmmm…  tüm kem gözlerden uzak, titreşiminiz yüksek, yüzünüzün hep güldüğü ,güzel bir Çarşamba geçirmeniz dileklerimleee ..

Kendinize sevgiyle ve aşkla bakın ..

Selam ve Sevgilerimle..

Sizi Seviyorum..,

Sizi Seviyorum…,

Sizi Seviyorum …,