Başkan Abdullah Deniz, 2022 Yılı Hububat Değerlendirme Paneline Katıldı

Ulusal Hububat Konseyi ve Karacabey Ticaret Borsası işbirliğinde 2022 yılı Hububat Değerlendirme Paneli 28 Ocak 2023 Cumartesi günü saat:09:30 da Karacabey Ticaret Borsası ev sahipliğinde düzenlendi.

215
Başkan Abdullah Deniz, 2022 Yılı Hububat Değerlendirme Paneline Katıldı


TMO ALIM POLİTİKALARININ YANSIMALARINI GÖRÜŞTÜK
 
2022 Yılı Hububat Değerlendirme Paneli UHK Başkan Yardımcısı Yaşar Serpi’nin moderatörlüğünde; TMO  Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Ahmet Güldal, TOBB Borsalar Konsey Başkanı ve Konya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Çevik, Ulusal Hububat Konseyi Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Taşpınar, UHK Yönetim Kurulu Üyesi Rektör Prof. Dr. Bayram Sade, UHK Araştırma ve Danışma Kurulu Üyesi ve Selçuk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Öğretim  Üyesi Prof. Dr. Süleyman Soylu ve Karacabey Ticaret Borsası Meclis Üyesi İsmail Kaya’nın konuşmacı olarak katılımlarıyla gerçekleşti. Söz konusu panele Çanakkale Ticaret Borsasını temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Deniz, Borsa Komite üyesi Emrah Kuru ile katılım sağladı. Tahıl üretim, ticaret, tahıl koridoru ve TMO politikalarının değerlendirildiği panel yoğun katılım ve ilgi gördü. Toplantı ile ilgili değerlendirmede bulunan Çanakkale Ticaret Borsası Meclis Başkanı Abdullah Deniz “Türkiye’nin tarım sektörünün önemli bir düşünce ve meslek kuruluşlarından biri olan Borsamızın da üyesi olduğu Ulusal Hububat Konseyi ve Karacabey Ticaret Borsası işbirliğinde düzenlenen 2022 yılı hububat değerlendirme paneline katılım sağladık. Toplantıda 2022 yılı hububat üretimi ve sektörü etkileyen gelişmelerle ilgili değerlendirmelerde bulunduk. TMO Alım politikalarının yansımalarını görüştük. Meteorolojik kuraklığın tarımsal üretime olası etkileri üzerine görüşmeler gerçekleştirdik. Panelin tüm sektör temsilcilerine katkı sağlanmasını diliyor, emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” dedi.
 
Haber Merkezi
 
 Yorum Ekle
İsim
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.