Uluslararası Skal Dernekleri Federasyonu Troy Çanakkale Kulübü Yönetim Kurulu ve Kulüp Üyeleri Başkan Selçuk Semizoğlu’nu ziyaret etti.
 
ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleştirilen ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Troy Skal Kulübü Başkanı ve Üyemiz İris Hotel Genel Müdürü Serdar Cem Eraydın, Troy Skal Kulübü Başkan Yardımcısı ve Üyemiz Kolin Hotel Genel Müdürü Mehmet Hilmi Satar, ÇOMÜ Konaklama Hizmetleri Bölümü Dr. Gencay Saatçi, Gastro Kale Kurucu Üyesi Bahadır Yasa hazır bulundu.
 
Troy Skal Kulübü temsilcileri tarafından yapılan ziyaretle ilgili bilgi veren Başkan Selçuk Semizoğlu: “Turizm yani hizmet sektörü ülkemizde olduğu gibi bölgemizin de öncelikli sektörleri arasında yer alıyor. Turizm bölgemize sıcak para akışının sağlanması için önemli enstrümanlar arasında yer alıyor. Oda olarak turizm sektöründe bugüne kadar birçok projenin hayata geçirilmesinde ön ayak olduk. Bundan sonra da özelikle turizm sezonunun tüm yıla yayılmasını hedefleyen çalışmalara öncelik vermek istiyoruz. İlk olarak 1932 yılında Paris’te kurulan ve bugüne kadar 90 ülkede 358 kulüp ile temsil edilen Uluslararası Skal Dernekleri Federasyonu, dünya turizm profesyonellerinin küresel turizmi ve arkadaşlığı yaymaya çalıştığı uluslararası en yaygın ve en eski turizm sivil toplum örgütüdür. Aynı zamanda Odamız üyesi yöneticilerinin de katkılarıyla Uluslararası Skal Dernekleri Federasyonunun bilgi ve tecrübelerinden maksimum seviyede faydalanmaktan memnuniyet duyarız.” diyerek gerçekleştirilen ziyaret için teşekkür etti.
 


Kaynak: Haber Merkezi