Gökhan CHP Grup toplantısına da katıldı. Grup toplantısını CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in yanında oturarak takip eden Gökhan son ziyaretini de CHP Genel Başkanı Özgür Özel’e gerçekleştirdi.

Gökhan’dan Tura’a Ziyaret

Kısa bir süre Önce 31 Mart 2024’te yapılacak olan yerel seçimlerde Çanakkale belediye başkan aday adayı olmayacağını açıklayan Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan Ankara’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Sosyal medya hesabından Ankara’da yaptığı ziyaretleri paylaşan Gökhan’ın bu ziyaretleri  siyasi kulislerde veda ziyareti olarak yorumlandı. Gökhan Ankara da ilk ziyaretini İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan’a Gerçekleştirdi. Turan ziyarette "Siyasi görevlerimizde olduğu gibi bugün de Çanakkalemiz ve hemşehrilerimiz söz konusu olunca omuz omuza çalışmaya gayret ettik. Çanakkalemiz de taş üstüne taş koyan projeler için kimsenin partisini sormadık. Şimdiye kadar birçok konuda belediyemize yardımcı olmaya çabaladık. Son olarak ta hayvan barınağı konusunda beraber çalışarak gerekli finansmanı sağlamaya gayret ettik. Ülgür Beye bu zamana kadar Çanakkale'ye yaptığı hizmetlerden dolayı müteşekkiriz" dedi. Gökhan ise, belediyecilik hizmetleri sırasında desteğini esirgemeyen ve taleplerini karşılamak için her zaman çaba sarf eden Sn. Turan'a teşekkür etti. Gökhan, günün anısına, Turan'a hediye takdim ederek hatıra fotoğrafı çektirdi. Gökhan bu ziyareti sosyal medya hesabında Ankara ziyareti kapsamında Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakan Yardımcısı Sayın Bülent Turan'ı ziyaret ederek Çanakkale halkı adına verdiğim belediyecilik hizmetlerine desteği için kendisine teşekkürlerimi ilettim.” Yazısı Çekilen bir fotoğraf ile paylaştı.

Gökhan Çanakkale Milletvekillerini Ziyaret Etti

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan’ı ziyaretinden sonra Ankara’da CHP Çanakkale Milletvekillerini ziyaret etti. Ziyaretler kapsamında İsmet Güneşhan ve Özgür Ceylanı ziyaret eden Gökhan CHP Milletvekilleri ile bir süre sohbet etti ve ziyaret sonrasında Milletvekili odalarına koymaları için Çanakkale’yi simgeleyen hediyeler vererek hatıra fotoğrafı çektirdi. Gökhan bu ziyaretleri de yine sosyal medya hesabından “Başkent Ankara temaslarımda bugün de TBMM'nde Çanakkale CHP Milletvekillerimizi ziyaret ettim. Gösterdikleri yakın alaka için kendilerine teşekkür ederim.”cümleri ile paylaştı.

Gökhan CHP Grup Toplantısına Katıldı

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan Ankara ziyaretleri kapsamında CHP Çanakkale Milletvekillerini ziyaretin ardından CHP Grup toplantısına katıldı. Gökhan’ın CHP Grup Toplantısında Özgür Özel’in yanında oturarak takip etti. CHP Genel Başkanı Özgür Özel CHP Grubunda yaptığı konuşmada Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ın grup toplantısına katıldığını ifade ederek Çanakkale Belediyesinin Çanakkale merkezdeki çok başarılı çalışmalarından özgü dolu sözler bahsetti. Gökhan yine sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “CHP Grup toplantısında Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel'in Çanakkalemiz ve belediyecilik anlayışımız adına sarf ettiği övgü dolu sözleri için çok teşekkür ederim, bu gurur senindir Çanakkale”cümleri ile paylaştı.

Gökhan CHP Genel Başkanı Özgür Özel’i de Ziyaret Etti

Gökhan CHP Grup Toplantısının ardından CHP Genel Başkanı Özgür özel ile bir araya geldi. İkili ziyaret’te Çanakkale’yi konuştu. CHP Genel Başkanı Çanakkale Belediyesinin Başarılı çalışmalarından dolayı Çanakkale Belediye başkanı Ülgür Gökhan’ı tebrik etti. Gökhan sosyal medya hesabından bu ziyaret ile ilgili yaptığı paylaşımda “Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel'i makamında ziyaret ederek Çanakkale'mize yaptığımız çalışmalar hakkında bilgi verdik. Kendisine nezaketi ve misafirperverliği için teşekkür ediyorum.” cümleleri ile paylaştı.

Ogün İnal