Barbaros mahallesi muhtarı Şaban Şahini aza adayları ile birlikte ziyaret eden Barbaros Mahallesi Muhtar adayı Özkan şahin ile bir süre sohbet etti. Özkan ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada “ikimizinde ortak noktası Barbaros Mahallesi” dedi.

En Güçlü Rakibini Ziyaret Ederek Başarılar Diledi

Çanakkale’nin en büyük mahallesi olan Barbaros Mahallesinde kronikleşen ve çözülmeyen sorunları için elini taşın altına koyan ve Barbaros Mahallesi Muhtar adaylığını açıklayan Sezgin Özkan  31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimler için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Çanakkale’de yerel seçimler için adaylığını açıklayan ilk isim olan Barbaros Mahallesi Muhtar Adayı Sezgin Özkan adaylık açıklaması ile birlikte Seçim çalışmalarına da başlamıştı. Özkan seçim çalışmalarını aralıksız sürdürürken Barbaros mahallesini karış karış gezerek hem sorunları dinliyor hem de projelerine destek istiyor. Seçim çalışmalarını yaptığı ziyaretler ile sürdüren Özkan hem Barbaros mahallesi, sakinleri ile bir araya gelirken akşam saatlerinde de kahveleri dolaşarak Barbaros mahallesi sakinleri ile bir araya gelerek sorunları dinliyor. Özkan gündüz saatlerinde ise başka Küçük Sanayi Sitesi olmak üzere Barbaros mahallesindeki esnafları ziyaret ediyor. Ziyaretleri sırasında Barbaros Mahallesi ile ilgili projelerini de anlatan Özkan projelerine destek istiyor. 31 Mart ‘024’te yapılacak olan Yerel seçimlerde aza adayları ile birlikte Barbaros Mahallesi Muhtarlığına aday olan Sezgin Özkan ve aza adayı arkadaşları önceki gün çok önemli bir ziyaret gerçekleştirdiler. Sezgin ve ekibi Barbaros Mahallesi Muhtarlık görevini uzun bir süreden bu yana sürdüren Şaban Şahin’i ziyaret ettiler. Şu an Barbaros Mahallesi Muhtarlık görevini sürdüren Şaban Şahi’ni Muhtarlık binasında ziyaret eden Sezgin Özkan ve aza adayı arkadaşları ziyarette Barbaros mahallesi muhtarı Şaban Şahin ile bir süre sohbet ettiler. Her iki muhtar adayı da ziyarette 31 Mart Yerel seçimlerinde birbirlerine başarılar diledi.

“Ortak Noktamız, Barbaros Mahallesi”

Muhtarlık binasında gerçekleşen ziyaretin ardından açıklama yapan Barbaros mahallesi Muhtarı Şaban Şahin ziyaretten mutluluk duyduğunu dile getirerek” Barbaros Mahallesi Mutarlığı için adaylığını açıklayan kardeşimiz Sezgin Özkan da bende Barbaros mahallesinin daha iyi bir görünüme bürünmesi ve mahallenin sorunlarının çözümüne kafa yoruyoruz aslında ortak noktamız Barbaros mahallesi. Aday olan Sezgin arkadaşımıza ve ekibine yerel seçimlerde başarılar diliyorum” dedi. Sezgin Özkan’ da ziyarette yaptığı açıklamada “Şaban abimiz yıllardır Barbaros Mahallesi Muhtarlık görevini sürdürüyor. Ben ve ekibim ile 31 Mart seçimlerinde Barbaros Mahallesi Muhtarlığını yönetmeye talip olduk. Seçim çalışmalarımızı şimdiden yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Mahallemizde, mahalle sakinleri ve esnafımız ile bir araya gelerek hem mahallenin sorunlarını dinliyoruz hem de göreve geldiğimizde yapacağımız projelerimizi anlatıp destek istiyoruz. Bugünde Barbaros mahallesi muhtarlığı görevini uzun bir süreden bu yana sürdüren ve abi dediğimiz Şaban Şahin’i ziyaret etmek istedik güzel bir sohbet oldu. ve yerel seçimlerde de birbirimize başarılar diledik. Barbaros mahallesindeki seçim çalışmalarımız seçim yasakları başlayana kadar devam edecek” dedi.

Barbaros Mahallesi Muhtar Adayı Sezgin Özkan Sanayi Sitesinde

Sanayi sitesi esnaflarını ziyaret ederek sorunları dinledi. Esnaflar ile sohbet etti. Sanayi esnaf ziyaretlerinde Barbaros Mahallesi Muhtar Adayı olarak kendini tanıtan Özkan esnafın sanayi sitesi başta olmak üzere sorunlarını da dinledi.

Projelerini Anlatıp Destek İstiyor

 Barbaros mahallesi muhtar aza adayları ile birlikte Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Özkan bulduğu her fırsatta Barbaros mahallesi sakinleri ve esnafları ile bir araya gelip hem seçmenleri ile iletişime geçiyor hem de projelerini anlatıyor. Seçim çalışmaları kapsamında sanayi sitesi esnafları ile bir araya gelen Özkan projelerini anlatıp sanayi sitesi esnafından destek istedi. Barbaros Mahallesi Muhtar adayı Sezgin Özkan sanayi sitesi esnaf ziyaretlerinin ardından yaptığı açıklamada “ Barbaros Mahallesi Muhtar adayı olarak seçim çalışmalarına muhtar aza adaylarım ile birlikte devam ediyoruz.31 Mart 2024 seçimlerinin yapılmasına 5 ay olsa da seçim dönemine kadar ulaşmamız gereken projelerimizi anlatmamız gereken çok sayıda seçmenimiz var. Bu nedenle de ben ve aza arkadaşların seçim çalışmaların erken start verdik. Bulabildiğim her fırsatta Barbaros mahallesi sakinleri ve esnafları ile bir araya gelip hem sorunlarını dinliyorum hem de projelerimizi anlatıp destek istiyorum.  Seçim çalışmaları kapsamında bugünde Sanayi Sitesi esnaflarınızdan bir bölümünü ziyaret ettim. Esnaflarımın ile oturup sanayi sitesi sorunlarını ve Barbaros Mahallesi’nin kronikleşmiş sorunlarını konuştuk. Sanayi sitesi esnaf ziyaretlerimde  Barbaros Mahallesinin kronikleşen sorunlarının çözümü için oluşturduğumuz projeleri anlatma fırsatı buldum. Tabi Sanayi Sitesi esnafının sorunlarını da bu ziyaretlerde öğrenme fırsatı yakaladım. Seçim ziyaretlerine hem sanayi sitesinde hem de Barbaros mahallesinde devam edeceğiz. Seçim gününe kadar çalışmalarımızı bu yönde sürdüreceğiz. Ben ve aza arkadaşlarımın amacı 31 Mart seçimlerinde görece gelerek Barbaros Mahallesin sakinleri ve esnaflarının sorunlarını tek tek çözüme kovuşturmak. Çünkü Barbaros mahallesini seviyoruz ve Barbaros mahallesinin daha güzel olması içinde projelerimizi hazırladık. Seçim çalışmaları boyunca da bu projelerimizi anlatıp Barbaros mahallesi sakinlerinden destek istemeye devam edeceğiz” dedi.

Ogün İnal