Kingfisher firmasının sosyal sorumluluk projesiyle bir araya gelerek gerçekleştirilen çalışmalarda Teamworks ile işbirliği yapan Çanakkale Bisiklet Platformu, demonte bisikletleri ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.
 
Çanakkale Bisiklet Platformu, Kingfisher firmasının sosyal sorumluluk projesiyle bir araya gelerek 6 adet bisiklet bağışı alıp ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırdı. “Yaşayarak öğrenme” alanında çalışmalar yürüten Teamworks firması ile gerçekleştirilen çözüm ortaklığı, Kingfisher'ın bu anlamlı bağışını hayata geçirdi.
Kingfisher şirketi, sosyal sorumluluk projeleriyle topluma katkı sağlama misyonunu sürdürmek amacıyla, ihtiyaç sahibi çocukların daha aktif bir yaşam tarzını benimsemelerini teşvik etmek amacıyla 6 adet demonte bisiklet bağışı yaptı. Bisikletlerin montajı, Teamworks firması tarafından gerçekleştirildi ve Çanakkale Bisiklet Platformu tarafından ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı. Bu önemli işbirliği, çocukların fiziksel aktiviteye teşvik edilmesi ve açık hava etkinliklerine katılımını artırmayı hedefliyor. Aynı zamanda, bisikletler çocukların ekip çalışması, işbirliği ve hareketlilik becerilerini geliştirmelerine de yardımcı olacak.
Şenay Azman