Yaz sezonu hazırlıklarının son aşamasında Geyikli Belediyesi hazırlık Odunluk İskelesinde Zeytin Kahvesi’ni hizmete açarak yaz hazırlıklarını tamamladı.

ZEYTİN KAHVESİNDEN YERLİ VE YABANCI TURİSTLER UYGUN FİYATLAR İLE YARARLANACAK
Geyikli Belediyesi tarafından yaz sezonunda Odunluk İskelesi çevresinde yerli halka ve turistlere hizmet verilecek tesislerde çalışmalar tamamlandı. Yeni sezona hazırlıklar kapsamında Geyikli Belediyesi çalışmalarına hız verdi. Turizm ile adından söz ettiren Geyikli Beldesi, Odunluk iskelesi n de bulunan Zeytin Kahvesi’ni açtı. Hizmet verecek olan Zeytin Kahvesin de fiyatların uygun olacak olması Geyikli beldesinde yaşayan vatandaşlara büyük kolaylık sağlayacak. Geyikli Belediyesi tarafından oluşturulan alanlara esnaflar yavaş yavaş yerleşirken, alanı gezen Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu açıklamalarda bulundu.  

GEYİKLİ BELEDİYESİ OLARAK YAZ SEZONU HAZIRLIKLARINI TAMAMLADIK
Yaz sezonu ile ilgili geyikli belediyesi tarafından yapılan çalışmalar ile ilgili bilgiler veren Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu “ Odunluk iskelesinde oluşturduğumuz dükkanların hepsi tutuldu ve önümüzdeki hafta komple açılacak. Dükkanların yanı sıra modern bay bayan tuvaletleri, soyunma odaları oluşturduk.  Bunların yanında engelli kardeşlerimiz için de tuvalet ve duş alanları oluşturduk.  Bütün bunların yanı sıra Belediye olarak Zeytin Kahvesi diye bir yer yaptık. Buraya gelen misafirlerimiz için Çay 2,5 TL kahve 5 TL olacak” dedi.
Murat Çağlayan