AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas  19 Mayıs Atatark’ü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Yayınladığı mesajda şu ifadelere değindi: “19 Mayıs 1919’da Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde, istiklal ve istikbal ateşi saran milletimiz küllerinden yeniden doğmuş, Kurtuluş Savaşı’nı kazanarak, yurdumuzu düşman işgalinden kurtarmıştır.
Büyük ve güçlü Türkiye yolunda, gençlerimizin omuzlarında cumhuriyetimiz daima yükselerek, payidar kalacaktır.
Geçmişinden aldığı milli mücadele ruhuyla gençlerimiz, manevi değerlerimize sahip çıkarak, modern bir Türkiye’nin varoluşunda, ülkemizi bilim ve teknoloji de çok daha ileriye taşıyacaklardır.
Geleceğimizin teminatı gençlerimiz, dün olduğu gibi bugünde kendilerine duyulan güven ve desteği asla boşa çıkarmayarak, ülkemizi muasır medeniyetler seviyelerine çıkartacaklardır.
Bu duygu ve düşüncelerle 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızı kutluyor, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle yad ediyorum.”dedi.Haber Merkezi