ÇATOD’da yeni dönem

Çanakkale Turistik Otelciler, Yatırımcılar ve İşletmeciler Olağan Genel Kurulu 25 Kasım 2021 tarihinde Akol Otel de yoğun bir katılım ile gerçekleştirildi.

571 0
ÇATOD’da yeni dönem

ÇATOD’un yeni Başkanı tek liste ile seçilen Nilgün Gökser oldu.
 
2019 -2021 dönemi başkanı Armağan Aydeğer ÇATOD’un geçmiş dönem faaliyetleri hakkında üyeleri bilgilendirdi. Armağan Aydeğer ‘ÇATOD 2004 yılında Çanakkale turizminin gelişimine katkı sunmak için çıktığı yolculukta, sürekli katma değerler üretirken, hedeflerini büyüterek ilerliyor. ÇATOD bugüne kadar Çanakkale Turizmi için ürettiği çok sayıda projeleriyle, yurt içinde ve dışında gerçekleştirdiği faaliyetlerle, yerel, bölgesel ve ulusal kurumlarla yürüttüğü çok güçlü iş birlikleriyle artık sadece Çanakkale yerelde değil aynı zamanda Türkiye Turizminde bölgesel bir aktör haline gelmiştir. Bu kadim güçlü ve değerli yapıyı algılayamayan herkese tek cevabımız iyi niyetimiz, samimiyetimiz, gayretimiz ve soluksuz çalışma azmimiz olmaya devam edecektir. ÇATOD'da seçim yarışı hiçbir zaman olmamıştır ve olmaz da. ÇATOD'da yalnız bu onurlu sorumluluğun bayrak teslimi olur. Mevcut dönemimizde Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Nilgün Hanım kendi ekibini kurarak bu değerli sorumluluğu yürütmeye gönüllü olmuşlardır. Kendilerinin ÇATOD çıtasını çok daha yukarıya taşıyacağından hiçbir şüphem yoktur. ÇATOD büyük bir ailedir ve bu ailenin her bir ferdi ÇATOD'un gelişimi için yönetim kurulumuz ile birlikte her zaman yan yana çalışacaktır” dedi.
 
Divan başkanlığını Ali Akol, Hayati Aydeğer, Erdal Çakır’ın yönettiği genel kurulda, geçmiş yönetimin faaliyet ve bütçesinin ibrasından sonra yeni yönetim seçildi. Tek liste halinde oybirliğiyle yönetim kuruluna seçilen Cura Hotel Sahibi Nilgün Gökser ÇATOD Başkanı, Akol Hotel Genel Müdürü Serhat Koçarslan Başkan Yardımcısı, Anzac Hotelleri Genel Müdürü Yusuf Kayaalp Genel Sekreter, Kestanbol Hotel Sahibi Koray Özcan Sayman, Assos Barbarossa Hotel Sahibi Mustafa Surhay Tokoğlu, Yabancılar Oteli Sahibi Ramazan Candan ve Kale Palace Hotel sahibi Şenol Dağınık yönetim kurulu üyeliği görevine başladı. ÇATOD’un Çanakkale ili genelindeki 5 bölge temsilciliğine Yabancılar Oteli Sahibi Ramazan Candan, Assos Dove Hotel sahibi Erdal Çakır, Kum Otel sahibi Kemal Pazarbaşı, Ataol Tatil Çiftliği Ömer Metin Ataol, Göknar Otel Genel Müdürü Ali Ay seçildi.

Genel kurulda üyelere teşekkür eden Nilgün Gökser,‘’Derneğimiz ilk kurulduğu günden bu yana Çanakkale turizminin gelişimi, tanıtımı, üyelerimizin birlik ve beraberliği için çalışmalar yürütmektedir. Bu kapsamda Çanakkale’nin tüm kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşları ile koordinasyon içinde Çanakkale turizminin kalkınması için güçlü bir vizyon ve hedefler ile faaliyetler yürütmeye bu yeni dönemde de devam edeceğiz. Şahsım ve yönetimim adına derneğimize katkılarınız için şimdiden teşekkür ederim” dedi.
 
İbrahim Akın Kazancı

Yorum Ekle
İsim
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.