Boğaz Medya Grubu’muzdaki Vitamin Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Erdem Sürek’in annesi ve Anadolu Ajansı Çanakkale Büro Şefi Burak Akay’ın anneannesi Kerime Sürek hayatını kaybetti. Sürek, Kilitbahir Köyünde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

Çanakkale’nin sevilen iki gazetecisi Vitamin Gazetemizin Yazı İşleri Müdür Erdem Sürek’in annesi, Anadolu Ajansı Çanakkale Büro Şefi Burak Akay’ın Anneannesi Kerime Sürek geçtiğimiz Cumartesi günü hayatını kaybetti. Merhume Kerime Sürek için Kilitbahir Köyünde cenaze namazı kılındı. Kilitbahir Çarşı Camiinde öğlen namazına müteakip kılınan cenaze namazına Eceabat Belediye Başkanı Saim Zileli, Boğaz Medya Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Akıncı, bazı siyasetçiler, çok sayıda gazeteci ve vatandaş katıldı. AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan da çelenk gönderdi.
Öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından evinin önüne de götürülen Merhum Kerime Sürek, komşularından da helallik alınmasının ardından Kilitbahir Köy mezarlığına defnedildi. Merhumeye Allah’tan rahmet, meslektaşlarımız Erdem Sürek ve Burak Akay’a baş sağlığı diliyoruz.

Hasan Sami Er