“Daha güvenilir, daha sağlam konutlar inşa ediyoruz”

BME Eyüboğlu İnşaat’ın yetkilisi Hakan Uslucan özel olarak yaptığı açıklamada, “Biz Çanakkale’de nitelikli yapılar üretmek istiyoruz. Ekonomik, emniyetli ve estetik yapılar yapıyoruz. Yapılmamışı yapmak istiyoruz. Üretilmemiş kalitede yapılar üretmek istiyoruz' dedi.

15332
“Daha güvenilir, daha sağlam konutlar inşa ediyoruz”

Hamidiye Mahallesi, Fatih Caddesi’nde hizmet veren 50 yıllık köklü deneyime sahip BME Eyüboğlu İnşaat kaliteli, modern ve sağlam mimarisiyle müşteri memnuniyeti odaklı hizmetine devam ediyor.

BME Eyüboğlu İnşaat’ın yetkilisi Hakan Uslucan gazetemize özel olarak yaptığı açıklamada, “Biz Çanakkale’de nitelikli yapılar üretmek istiyoruz. Ekonomik, emniyetli ve estetik yapılar yapıyoruz. Yapılmamışı yapmak istiyoruz. Üretilmemiş kalitede yapılar üretmek istiyoruz. İnsanlar da yavaş yavaş büyük şehrin İstanbul’un, Ankara’nın, Bursa’nın hayhuyundan bir nebze kaçıp daha sakin yerleri tercih edecektir. Tabii gönül ister ki böyle huzur arayan insanlar huzurlarıyla birlikte gelsinler"  şeklinde konuştu.

“DAHA GÜVENİLİR, DAHA SAĞLAM KONUTLAR İNŞA EDİYORUZ”
BME Eyüboğlu İnşaat’ın yetkilisi Hakan Uslucan, şirket hakkında bilgi vererek, “BME Eyüboğlu İnşaat, 1967 yılında Ankara’da hizmet hayatına başlamış bir şirkettir. İnşaat taahhüt işleri ile uğraşıyoruz. Önümüzdeki dönemde farklı sektörler olabilir ama şu anda yaptığımız iş inşaat. Ekonomik, emniyetli ve estetik yapılar yapıyoruz. Biz Çanakkale’de nitelikli yapılar üretmek istiyoruz. Yapılmamışı yapmak istiyoruz. Üretilmemiş kalitede yapılar üretmek istiyoruz. Yani bu işyeri de olabilir. Konut da olabilir. Taahhüt işi de olabilir. Yediden yetmişe bütün müşterilerimize hizmet vermeye çalışıyoruz. Ama yatırımcı da çok geliyor. Oturmak için, mülk sahibi olmak için gelen insanlar da var. Genelde karlı işler sunuyoruz. Daha sonra bunlardan iyi kira gelirleri elde ediyorlar. Kendileri oturuyorlarsa eğer kaliteli bir yapıda oturuyorlar. Bunlar da çok önemli etkenler. Sağlamlığı dayanaklığı çok önemli binanın. Özellikle Çanakkale’yi biliyorsunuz, fay hattı üzerinde. Sürekli haberlerde olsun medyada olsun bu durumu görüyoruz. Deprem gerçeği kendini bize sık sık hatırlatıyor. Biz de zaten bunu hiçbir zaman unutmuyoruz. Onun için insanlara daha güvenilir, daha sağlam, gönül rahatlığıyla oturabilecekleri konutlar inşa ediyoruz.
“BÜYÜK ŞEHİRDEN KAÇIP ÇANAKKALE’Yİ TERCİH EDECEKLER”
Uslucan konuşmasının devamında,“Köprünün yapılmasıyla birlikte de sadece Lapseki değil Çanakkale’yi bir bütün olarak düşünürseniz ele alırsanız,  hatta bir Ege’yi Marmara’nın batı kısmını ele alırsanız, köprünün bu alanların hepsine muhakkak bir faydası olacaktır. Ama zaten Çanakkale konum itibariyle tarihi olsun, doğası olsun, turizmi olsun, Bozcaadası, Gökçeadası, Küçükkuyusu olsun çok değerli bir yer. Bunları göz önüne aldığınızda sadece köprüyle beraber değil Türkiye’nin büyümesiyle beraber öne çıkacak bir il. Bu bağlamda da önümüzdeki süreçte çok büyük gelecek vadediyor. Hem inşaat sektörü için hem hizmet sektörü için hem de üretim sektörü için çok büyük gelecek vadediyor. Yaşaması daha rahat bir şehirdir Çanakkale. Ne ararsanız var. İnsanlar da yavaş yavaş büyükşehrin İstanbul’un, Ankara’nın, Bursa’nın hayhuyundan bir nebze kaçıp daha sakin yerleri tercih edecektir. Tabii gönül ister ki böyle huzur arayan insanlar huzurlarıyla birlikte gelsinler. Biz Çanakkale’de aslında bunu çok istiyoruz” dedi.
“ÇANAKKALE’NİN KIŞIN YÜZ BİN NÜFUSA DÜŞMESİ BÜYÜK BİR DEZAVANTAJ”
Çanakkale’deki nüfus artışının inşaat sektörüne getirilerine de değinen Uslucan, “Tamam nüfus artar bu kaçınılmazdır. Ancak biz istiyoruz ki nüfus arttıkça gelir düzeyi de onunla beraber artsın. Üretim de onunla beraber artsın. Turizm de onunla beraber artsın şeklinde konuştu.

Özel Haber: Seda Atan
 

Yorum Ekle
İsim
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.