Reklam

Academy Awards ödülleri verildi

Academy 1st Awards 2020 resepsiyonu Kolin Hotel sponsorluğunda gerçekleştirildi.

417
Academy Awards ödülleri verildi

Academy 1st Awards 2020 resepsiyonu Kolin Hotel sponsorluğunda gerçekleştirildi. Türkiye’deki motosiklet kullanıcılarının asıl sorunlarına yönelik doğru adımlar atan, camiayı bir adım daha ileriye taşımak için adımlar atan kişi, grup ve kuruluşlara plaketleri taktim edildi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp, Melis Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Hasan Çoban, Yönetim Kurulu Üyesi ve Toughest Rider Academy Kurucusu Tanser Katkar, TR Academy İstanbul Koordinatörü Burçak Özdemir' in hazır bulunduğu resepsiyonda, MKSF Başkanı Semih Tevs, Ekmok (Balıkesir), Bmg (Balıkesir), Omkd (Orhangazi), Tamk Federasyonu (Ankara), Balkan22rıders (Edirne), Aykut Tataroğlu (Almanya), Motozırh Koray Kaymaz (İzmir), Blacksnakacademy Sedat Karayılanoğlu, (İzmir), Patron Motor (İzmir), Kocaman Motor Ersan Kocaman (Bursa), Zeki Duman (Bursa), Tekyıldız Motor (Bursa), Motobıke Jeans Nihat Aktürk (İstanbul), Oktay Motor (İstanbul), Mottoman Moto Grup, Artur Hotel Kutsi Arpacı (Çanakkale), Kenan Sofuoğlu, Kadir Erbay, Korlas Alper Şenadalı, Eurosport Spikeri Yiğit Top öüle layık görülen isimler oldu. 2020 yılında ilki ve yirmi adet ödül ile gerçekleşen, 2021 yılında yirmi bir adet olarak öngörülen Academy Awards ödülleri motosiklet camiasında bilinçli ve kaliteli kullanıcı sayısını arttırma düşüncesi ile bu anlamda eşsiz durumda. Çanakkale açısından değerlendirildiğinde, motosiklet turizmi dört milyona yakın kullanıcı ile son yıllarda dikkat çeken bir sektör haline geldi.

Melis Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Hasan Çoban yaptığı açıklamada, ülkemizdeki ilk lise eğitim projesi ve birçok projeyi hocamız Tanser Katkar ile ileriye dönük bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Belediyeler, üniversiteler (Sakarya Üni. Bilgi Üni. Bilkent Üni. Arel Üni. Bülent Ecevit Üni. Trakya Üni. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi gibi bir çok farklı mecrada faaliyetlerde bulunduklarını ifade eden Başkan Hasan Çoban, ülkemiz ve Çanakkale'miz için gereken hiç bir fedakarlıktan kaçınmadan 2021 yılında çok daha büyük projeler ile karşınızda olacağız” dedi. Gençlik ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp de, “Motosiklet camiası hızla büyümekte olan bir sektör ve bunun sağlıklı olabilmesi için Çanakkale' de bu tarz faaliyetleri her zaman destekliyoruz. Eğitimli ve nezih bir kitlenin oluşabilmesi için gereken özveriyi gösteren Melis Gençlik ve Spor Kulübü Yönetimini ve törende ödüle layık görülen kişi ve kurumları kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Dilvin Altıkardeş
 

Yorum Ekle
İsim
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.